Harmonogram sesji na Lajconiku VII:

Stanowisko Mistrz gry
System
Tytuł sesji Gracze Ilość
miejsc

1 tura - Sobota godz. 10:00 - 14:00

RPG I MG: Jakub 'Arathi' Nowosad
SYSTEM: Monster of the Week
Legendy Polskie: Czarna Wołga
Stanisław 'Sear' Słodyczka
Weronika 'Mau' Rędziniak
Paulina 'Rina' Guc
3 / 4 *
RPG II MG: Jacek 'Mudżin/cylon' Kukla
SYSTEM: WoD: mortal
Hijo de la luna
Ania 'shent' Marczynska
Paweł Wilkieł
Andrzej 'Igua' Morkisz
3 / 4 *
RPG III MG: Marcin 'Seji' Segit
SYSTEM: Tunnels & Trolls
Podziemia Wujka Brzydala
Mateusz Gawlik
Mikołaj 'Baran' Baran
Katarzyna 'Ame' Lichańska
Jakub Mączka
Marcin 'Alqua' Kłak
5 / 8 *
RPG IV MG: Błażej 'Celofan' Kardyś
SYSTEM: Neuroshima
House of the raising sun
Jakub 'Sfora' Gladysz
Dariusz Mojecki
Emil 'Impus' Bularz
3 / 4 *
RPG V MG: Paweł 'Hassan' Ścibiorek
SYSTEM: Autorski
Back With A Vengeance IV
Aleksander 'Mag' Gruszczyński
Jeremi 'J' Kurelski
Marek Lesiuk
3 / 5 *
RPG VI MG: Krzysztof 'Jaxa' Rudek
SYSTEM: Star Wars FFG
Poprzez Ciemność
Bartłomiej 'Rev' Andrzejewsi
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
Milosz Nawrat
3 / 4 *
RPG VII MG: Alan 'Alaryk' Mastrzykowski
SYSTEM: Adventurers! seting: Autorski
Nekropolie Noorku
Łukasz 'SKAWEN' Będkowski
Michał 'Venom' Tomaszczuk
Dominika 'Agnes' Siudmak
3 / 4 *
RPG VIII MG: David 'Makao' Mihok
SYSTEM: Planescape
Najpiękniejsza Skaza
Jakub 'Arond' Król
Michał Jastrząb
Anna 'Kresyda' Jakubowska
3 / 4 *
sRPG I MG: Grzegorz Wielgus
SYSTEM: Storytelling (rzuty k6 rzadkie lub brak)
Bez przebaczenia
Jakub 'Korzy' Korzycki
2 / 3 *
sRPG II MG: Janusz '"Ivellios"' Kamieński
SYSTEM: Dungeons & Dragons 5e
Przyjaciel Dzieci
Wojciech 'Komtur' Gałka
Mateusz Sroka
Anna 'Scattyana' Oborska-Sroka
Aleksandra 'Olena' Dąbrowska
4 / 6 *
sRPG III MG: Kamil Kisielewski
SYSTEM: Autorski, gracie aniołami
Oto sens Wojny
Agata 'Avlene' Kisielewska
Monika 'Wilczyca' Grzebyk
Olga Grabowska
3 / 5 *

2 tura - Sobota godz. 15:00 - 19:00

RPG I MG: Adrian 'Aviko' Topa
SYSTEM: Wampir: Maskarada
Uniknąć Krwawych Łowów
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
Anna Bartosz
Kamil Czernicki
3 / 4 *
RPG II MG: Krzysztof 'Jaxa' Rudek
SYSTEM: Star Wars FFG
Poprzez Ciemność
Hanna 'Asfalt' Tabaszewska
Mateusz Gawlik
Katarzyna 'Ame' Lichańska
3 / 4 *
RPG III MG: Bartłomiej 'Rev' Andrzejewsi
SYSTEM: Star Wars Age of Rebellion
Cienie Rebelii
Błażej 'Celofan' Kardyś
Jeremi 'J' Kurelski
Emil 'Impus' Bularz
3 / 5 *
RPG IV MG: Jacek 'Mudżin/cylon' Kukla
SYSTEM: WoD
Hijo de la luna - część 2
Andrzej 'Igua' Morkisz
Ania 'shent' Marczynska
Paweł Wilkieł
3 / 4 *
RPG V MG: Mikołaj 'Baran' Baran
SYSTEM: Street Fighter
Streets of power raging fight
Łukasz 'SKAWEN' Będkowski
Michał 'Venom' Tomaszczuk
3 / 4 *
RPG VI MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Coriolis
Ogary z Athaar Al-Qadim
Stanisław 'Sear' Słodyczka
Michał 'Witold' Pokrowiecki
Jakub 'Arathi' Nowosad
3 / 4 *
RPG VII MG: Marcin 'Różyk' Różycki
SYSTEM: Dziwny
INKLUSYJA
Alicja 'Mordred' Zacharzewska
Zbigniew 'Mars' Miszewski
Milosz Nawrat
3 / 4 *
RPG VIII MG: Jakub 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Miasto tysiąca i jednej nocy
Aleksandra 'Olena' Dąbrowska
Michał Jastrząb
Maja 'Morwen' Gierczak
3 / 5 *
sRPG I MG: Anna 'Kresyda' Jakubowska
SYSTEM: I Am Zombie
Zaraza obiecana
Jakub 'Sfora' Gladysz
Wojciech Szuber
Przemysław 'Cream' Kociołek
3 / 4 *
sRPG II MG: Janusz 'Jadowy' Wiśnia
SYSTEM: Eclipse Phase
Xuanzang
Marek Lesiuk
Dawid 'Ertai' Cichy
Marcin 'Alqua' Kłak
3 / 5 *
sRPG III MG: Radosław Ganczarek
SYSTEM: Fate Core
Zagłada domu Lovecraftów
Ania Mazur
Dominika 'Agnes' Siudmak
Anna Stolarz
3 / 4 *

3 tura - Niedziela godz. 10:30 - 14:30

RPG I MG: Jacek 'Mudżin/cylon' Kukla
SYSTEM: Neuroshima 1.5
Poland stronk!
Jakub 'Arond' Król
Emil 'Impus' Bularz
3 / 5 *
RPG II MG: Marcin 'Seji' Segit
SYSTEM: Metamorphosis Alpha
Próba odwagi
Weronika 'Mau' Rędziniak
Paweł Wilkieł
Marcin 'Alqua' Kłak
Błażej 'Celofan' Kardyś
Gabriela 'MidMad' Zielińska
5 / 8 *
RPG III MG: Xavier 'ksywa to imię' Jakubowski
SYSTEM: Lacuna
Srebrna Walizka Wspomnień
Michał 'Facet Wilczycy ' Strempel
Jakub 'Sfora' Gladysz
Wojciech Szuber
3 / 4 *
RPG IV MG: Krzysztof 'Jaxa' Rudek
SYSTEM: Fragged Empire
O krok od śmierci
Stanisław 'Sear' Słodyczka
Jakub 'Korzy' Korzycki
Paweł 'Hassan' Ścibiorek
3 / 4 *
RPG V MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Dungeon World
Awanturnicy
Wojciech 'Arry' Jakubowski
Andrzej 'Igua' Morkisz
Miłosz 'Frag' Świerad
3 / 4 *
RPG VI MG: Alan 'Alaryk' Mastrzykowski
SYSTEM: Adventurers! seting: Autorski
Noork- polowanie na Pożeracza
Michał 'Enzer' Górecki
Maciej Szybecki
3 / 4 *
RPG VII MG: Dawid 'Ertai' Cichy
SYSTEM: Mouse Guard
Wiosna 1152
Katarzyna 'Ame' Lichańska
Robert 'Morgir' Becker
Monika 'Wilczyca' Grzebyk
3 / 4 *
RPG VIII MG: David 'Makao' Mihok
SYSTEM: Planescape
Ognie Jabal-Turab
Michał Jastrząb
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
Mateusz Gawlik
3 / 4 *
sRPG I MG: Anna 'Kresyda' Jakubowska
SYSTEM: Wampir: Maskarada V20
Krew ziemi arkaimskiej
Marek Lesiuk
Łukasz 'Zentor' Piszczek
Maja 'Morwen' Gierczak
3 / 4 *
sRPG II MG: Janusz 'Jadowy' Wiśnia
SYSTEM: Demon: The Fallen
Route 66
Ania Mazur
Przemysław 'Cream' Kociołek
Aleksander 'Mag' Gruszczyński
3 / 5 *
sRPG IV MG: Radosław Ganczarek
SYSTEM: Fate Core
Weźmiesz migbłystalny miecz...
Dominika 'Agnes' Siudmak
Janusz '"Ivellios"' Kamieński
Katarzyna 'Vendea' Skawińska
3 / 4 *
sRPG III MG: Tomasz 'Piwomir' Strojek
SYSTEM: Warhammer Fantasy 2E
Wielkie problemy małych ludzi.
Paweł Wilkieł
Grzegorz 'Parzy' Parzygnat
Michał 'Gustaw' Nocoń
3 / 5 *

4 tura - Niedziela godz. 15:30 - 19:30

RPG I MG: Jacek 'Mudżin/cylon' Kukla
SYSTEM: Warhammer Fantasy II ed
Danse Macabre
Aleksander 'Mag' Gruszczyński
Dariusz Mojecki
Andrzej 'Igua' Morkisz
3 / 4 *
RPG II MG: Adrian 'Aviko' Topa
SYSTEM: Zew Cthulhu
Mgła
Paulina 'Rina' Guc
Katarzyna Dobrowolska
Ania 'shent' Marczynska
3 / 4 *
RPG III MG: Xavier 'ksywa to imię' Jakubowski
SYSTEM: Lacuna
Kłamstwo Albo Fałsz
Aleksandra 'Pająk' Maćków
Michał 'Facet Wilczycy ' Strempel
Monika 'Wilczyca' Grzebyk
3 / 4 *
RPG IV MG: Mikołaj 'Baran' Baran
SYSTEM: Savage Worlds
Tajemnica Geingolt
Wojciech Szuber
Janusz '"Ivellios"' Kamieński
4 / 6 *
RPG V MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Fate Core (Zamieć)
Wielkie polowanie
Agata 'Avlene' Kisielewska
Mateusz Gawlik
2 / 3 *
RPG VI MG: Paweł 'Hassan' Ścibiorek
SYSTEM: Legenda 5 Kręgów 2050
Legenda 5 Kręgów 2050
Błażej 'Celofan' Kardyś
David 'Makao' Mihok
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
3 / 5 *
RPG VII MG: Jakub 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Wielka draka w Chmielnickim
Anna Stolarz
Jakub Stolarz
Michał Jastrząb
3 / 5 *
RPG VIII MG: Robert 'Morgir' Becker
SYSTEM: Shadowrun: Anarchy
Śladami Sama Vernera
Marcin 'Alqua' Kłak
Paweł Wilkieł
Anna 'Kresyda' Jakubowska
3 / 4 *
* - Tylko 60 % miejsc na sesje może zostać zajęte przez graczy rejestrujących sie przez WWW. Chcemy w ten sposób dać szansę uczestnikom, którzy przyjdą na Lajconika, a nie zarejestrowali się wcześniej. Oczywiście wcześniejsza rejestracja daje gwarancję na udział w sesji.