Szczegóły sesji

Tytuł sesji: Zabić wszystkich, bogowie poznają swoich.
Mistrz gry: Grzegorz Wielgus
System: Brak (storytelling)
Opis sesji: Miasto Empuse cieszyło się opinią urokliwego zakątka, ukrytego między wapiennymi grzbietami gór Peigne i nikt nie przypuszczał, że wkrótce nazwa ta trafi na usta wszystkich ludzi w Andravidzie. Dwa miesiące temu w przydrożnym rowie znaleziono zwłoki inkwizytora oraz towarzyszących mu rycerzy – szczątki nosiły na sobie ślady rytualnego kanibalizmu oraz czarnomagicznych rytuałów. Kościół Siedmiu Cnót zdecydował się wysłać do Empuse oddział, który ma dociec prawdy i wydać wyrok nad miastem.
Dodatkowe informacje dla graczy: Gracze wcielają się w rolę dowolnych postaci w feudalnym świecie fantasy, które współpracują trawle lub doraźnie z Kościołem Siedmiu Cnót w roli specjalnych wysłanników. Pod koniec sesji lub wcześniej, jeżeli grupa dojdzie do porozumienia, gracze będą mogli skontaktować się ze swoimi przełożonymi, aby wydać wyrok ponad miastem lub pojmanymi ludźmi. W świecie funkcjonuje magia, lecz nie można jej użyć do czytania umysłów, wykrywania kłamstw i natychmiastowego rozwiązania zagadki.
Czas trwania sesji: 4:00
Wymagana znajomość systemu: Nie
Gracze:
Dominika Siudmak
Patrycja 'Partycja' Maj
Ilość miejsc: 2 / 4 *

Powrót do harmonogramu

* - Tylko 60 % miejsc na sesje może zostać zajęte przez graczy rejestrujących sie przez WWW. Chcemy w ten sposób dać szansę uczestnikom, którzy przyjdą na Lajconika, a nie zarejestrowali się wcześniej. Oczywiście wcześniejsza rejestracja daje gwarancję na udział w sesji.