Szczegóły sesji

Tytuł sesji: Zabić to, zanim złoży jaja!
Mistrz gry: Marcin 'Seji' Segit
System: 3:16 Carnage Among the Stars
Opis sesji: Nudzisz się? Wstąp do Korpusu Ekspedycyjnego! Razem z nami zwiedzisz Wszechświat i pomożesz zniszczyć obce zagrożenia, zanim one zniszczą Ziemię. Zapewniamy kompetentnych oficerów (jeśli są dostępni). Służba w Korpusie Ekspedycyjnym nie daje obywatelstwa, bo już dawno zrezygnowaliśmy z takich głupot, ale nadal jest fajnie. No i czasem trafią się jakieś robale do odstrzału.
Dodatkowe informacje dla graczy: Sesja demonstracyjna pokazująca działanie gry. Początkujący mile widziani. „3:16 Carnage Among the Stars” to prosta gra o strzelaniu do obcych, obcych strzelających do ciebie, koszarach, trepach, ciągłej wojnie, sensie życia i licznikach ofiar. Narracja scen i tworzenie elementów świata gry leży po stronie graczy. A poza tym jest to prosta jak wojsko gra o kosmicznych trepach.
Czas trwania sesji: 4:00
Wymagana znajomość systemu: Nie
Gracze:
Michał 'Wipe' Muszyński
Marek 'Mort' Kisala
Ilość miejsc: 2 / 5 *

Powrót do harmonogramu

* - Tylko 60 % miejsc na sesje może zostać zajęte przez graczy rejestrujących sie przez WWW. Chcemy w ten sposób dać szansę uczestnikom, którzy przyjdą na Lajconika, a nie zarejestrowali się wcześniej. Oczywiście wcześniejsza rejestracja daje gwarancję na udział w sesji.