Harmonogram sesji na Lajconiku VII:

Stanowisko Mistrz gry
System
Tytuł sesji Gracze Ilość
miejsc

1 tura - Sobota godz. 10:00 - 14:00

RPG I MG: Dwory Końca świata
SYSTEM: Autorski
W Krainie Umarłych Bogów
Jakub 'Korzy' Korzycki
Jacek Kusibab
2 / 4 *
RPG II MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Coriolis
Ostatnia szansa na Maarab
Marcin 'Alqua' Kłak
Grzegorz 'gan' Nowak
2 / 4 *
RPG III MG: Krzysztof 'Jaxa' Rudek
SYSTEM: Conan
Poprzez piaski Wschodu
Michał 'Paladyn' Jastrząb
Jakub 'Vampaj' Kumecki
2 / 5 *
RPG IV MG: Marcin 'Seji' Segit
SYSTEM: Metamorphosis Alpha
Wojownicy rodu Maikun
Mateusz Gawlik
Przemek 'Oglaf' Wajda
Marcin 'Martinez' Turkot
3 / 6 *
RPG V MG: Marcin 'Piastun' Sindera
SYSTEM: autorski (czasy słowiańskie)
Wróg u bram
Jan Bieroń
Agnieszka 'Aga:-) ' Bylicka
2 / 4 *
RPG VI Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
RPG VII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
sRPG IV MG: Jakub 'Arathi' Nowosad
SYSTEM: Monster of the Week
Legendy Polskie: Biesy i Czady
Błażej 'Celofan' Kardyś
Zosia 'Lisek' Rojek
2 / 5 *
sRPGV MG: Jacek 'Cylon' Kukla
SYSTEM: Neuroshima 1.5 - rdza/rtęć
if(life) exterminate(state_id);
Agnieszka Filipiak
Wiktor Dyl
2 / 4 *
sRPGVI MG: Kuba 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Pierwsza Córka
Dominika Siudmak
1 / 3 *
sRPGVII MG: David 'Makao' Mihok
SYSTEM: OHET
Czerwona Wieża Pożogi
Anna Mazur
Dariusz Mojecki
2 / 4 *
RPG VIII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku

2 tura - Sobota godz. 15:00 - 19:00

RPG I MG: Dwory Końca świata
SYSTEM: Autorski
Dama
Natalia Czekaj
Anna 'Tiril' Konopka
2 / 4 *
RPG II MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Coriolis
Cienie Djachroum
Przemek 'Oglaf' Wajda
Aleksander 'Mag' Gruszczyński
2 / 4 *
RPG III MG: Krzysztof 'Jaxa' Rudek
SYSTEM: Star Trek Adventures
Starfleet: The Beggining
Michał 'Paladyn' Jastrząb
Jakub 'Arathi' Nowosad
2 / 5 *
RPG IV MG: Agnieszka Filipiak
SYSTEM: nWOD
It lives in the woods
Jacek 'Cylon' Kukla
Emil 'Impus' Bularz
2 / 4 *
RPG V MG: Adrian 'Revek' Tarnowski
SYSTEM: Mechanika Maczeta
Krakowski Koszmar
Zosia 'Lisek' Rojek
Jakub 'Korzy' Korzycki
2 / 4 *
RPG VI Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
RPG VII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
sRPG IV MG: Marek 'Mort' Kisała
SYSTEM: Delta Green
Muzyka z pustego pokoju
Marcin 'Alqua' Kłak
Anna Mazur
2 / 4 *
sRPGV MG: Kuba 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Drugi Syn(kontynuacja I tury)
Dominika Siudmak
Konrad 'Wawro' Wawrowski
2 / 4 *
sRPGVI MG: Radosław Ganczarek
SYSTEM: KIedy Rozum Śpi
Morpheus
Maja 'Mruczek' Gierczak
1 / 3 *
sRPGVII MG: Dominik Morawski
SYSTEM: ZewCthulhu / Steampunk
Nawiedzenie
Agnieszka 'Aga:-) ' Bylicka
Szymon Cogiel
2 / 4 *
RPG VIII MG: Piotr 'Martini' Braciak
SYSTEM: Rogue Trader - WH40k
Lure of the Expanse – Ark of the Forsaken
Łukasz 'Tukan' Baruś
Mateusz 'Jezus' Tomczyk
2 / 5 *

3 tura - Niedziela godz. 10:30 - 14:30

RPG I MG: Dwory Końca świata
SYSTEM: Autorski
Generał
Agnieszka 'Aga:-) ' Bylicka
Mikołaj 'Mishra' Tomalik
2 / 4 *
RPG II MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Coriolis
Pościg w Ciemności Pomiędzy Gwiazdami
Michał 'Enzer' Górecki
Marcin 'Martinez' Turkot
2 / 4 *
RPG III MG: Marcin 'Seji' Segit
SYSTEM: Paranoia
[skasowany ze względów bezpieczeństwa]
Błażej 'Celofan' Kardyś
Zbigniew 'Mars' Miszewski
Agnieszka Filipiak
3 / 6 *
RPG IV MG: Jacek 'Cylon' Kukla
SYSTEM: Warhammer
Tako żecze szary prorok
Aleksander 'Mag' Gruszczyński
Przemek 'Oglaf' Wajda
2 / 5 *
RPG V MG: Kuba 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Ponad Urdę!
Axel 'xel' Jach
Zuzanna 'Rillka' Król
2 / 4 *
RPG VI MG: Michał Muszyński
SYSTEM: Lamentations of the Flame Princess
Stygijski ogród Abelii Prem
2 / 5 *
RPG VII To miejsce czeka na sesję
sRPG IV MG: Radosław Ganczarek
SYSTEM: D&D 5
Ucieczka z klatki
Mikołaj 'Baran' Baran
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
2 / 4 *
sRPGV MG: Mateusz Gawlik
SYSTEM: Cienie w cieniach
Tajemnica Thomasa Eldridge'a
Zosia 'Lisek' Rojek
Alan 'Alaryk' Mastrzykowski
2 / 4 *
sRPGVI MG: Jakub 'Korzy' Korzycki
SYSTEM: Monastyr (Fate Accelerated)
Regina Tristis
Maja 'Mruczek' Gierczak
Hanna 'Asfalt' Tabaszewska
2 / 4 *
sRPGVII MG: Adrian 'Aviko' Topa
SYSTEM: Monster of the Week
Why won’t you come to Peach Springs, Arizona?
Jolanta Jaskiewicz
Faustyna Sipovic
2 / 5 *
RPG VIII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku

4 tura - Niedziela godz. 15:30 - 19:30

RPG I MG: Dwory Końca świata
SYSTEM: Autorski
Któż chciałby żyć wiecznie?
Zosia 'Lisek' Rojek
Marcin 'Alqua' Kłak
2 / 4 *
RPG II MG: Krzysztof 'Krzyś' Bernacki
SYSTEM: Coriolis
Korona Męczennika
Agnieszka Filipiak
Michał 'Enzer' Górecki
2 / 4 *
RPG III MG: Jacek 'Cylon' Kukla
SYSTEM: Wilkołak - odrzuceni
Niewinna
Katarzyna 'Siriell' Krawiec
Janusz 'Jadowy' Wiśnia
2 / 5 *
RPG IV MG: Kuba 'Arond' Król
SYSTEM: Wolsung
Ponad Urdę!(kontynuacja)
Axel 'xel' Jach
Jakub 'Kuba' Jamrozik
2 / 4 *
RPG V MG: Mateusz 'Ero' Pabisek
SYSTEM: Monster Hearts 2
Brace yourself, Prom is comming!
Przemek 'Oglaf' Wajda
Marcin 'Malgarot' Danek
2 / 4 *
RPG VI MG: Dominik Morawski
SYSTEM: ZewCthulhu / Steampunk
Zimne noce w Katalonii
Dominika Siudmak
Agnieszka 'Aga:-) ' Bylicka
2 / 4 *
RPG VII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
RPG VIII Miejsce na sesję zgłoszoną na Lajconiku
* - Tylko 50 % miejsc na sesje może zostać zajęte przez graczy rejestrujących sie przez WWW. Chcemy w ten sposób dać szansę uczestnikom, którzy przyjdą na Lajconika, a nie zarejestrowali się wcześniej. Oczywiście wcześniejsza rejestracja daje gwarancję na udział w sesji.